Čas na změny

Je jedno zda bude DPH ve výší 12, 15 či 18%. Důležitá je stabilita protože jedině ve stabilním prostředí se dá budovat ekonomika České země. V nestabilním prostředí, kde není nic jisté se toho rozvíjet skutečně moc nedá a naše dosavadní ekonomická situace je nestabilní. Určitě nikdo z nás by nechtěl trávit na své zahrádce svůj čas a dřinu osazováním něčeho čemu pak nedáme šanci ani vzrůst.
Vyzíváme všechny občany České republiky.

Dejme společně dosavadní vládě zasloužené odměny za naši zdevastovanou zem a začněme budovat ekonomiku a prosperitu ČR.
CR vlajka.jpeg
VlajkaPresidentaCR.gif
Sociální systém:

Prosadíme nový sociální systém - Občané ČR hlášení na Úřadech Práce budou dostávat adekvátní životní minimu z kterého si budou moci hradit své životní potřeby avšak v případě že budou chtít využívat sociální podporu musí vykonat pro potřeby měst a obcí práce, které mu budou zadány. Není připusitelné abychom zadávali soukromím společnostem státní zakázky, které mohou vykonávat jiné pracovní síly. Zvýšíme životní minimum o 1 500,- pro sociálně slabé jedince vedené úřadem práce

Důchody:

Prosadíme zvýšení důchodů u občanů ČR, kterým nestačí jejich příjem k pokrytí životních potřeb a tak jsou nuceni pracovat v důchodovém věku. Hrubý odhad ukazuje že se jedná až o 16% této populace.

Ekonomika ČR:

Prosadíme úspory a zavedeme rezervy pro ČR reformou nadbytečných státních a jiných veřejných institucí, úřadů a organizací dotovaných státem.
Budeme se snažit o výstup ČR z EU.
Prosadíme jednotné DPH
Prosadíme zvýšení DPH u občanů cizí národnosti a to až na 40% z příjmu.
Prosadíme podporu drobných podnikatelů, živnostníků pouze občanů ČR.

Imunitní systém:

Je dosavadní zbraní dnešních politiků, senátorů a jiných vlivných osob proti zákonům postihující jejich přestupky a trestné činy. Nevydím zde jediný důvod proč bychom měly podporovat systém, který osvobozuje vlivné lidi od jejich zodpovědnosti za své činy.

Hospodářství:


Zaměstnanost:

Prosadíme zavedení pracovních povolení pro občany kryzových zemí.
Prosadíme omezenost možných pracovních pozic pro občany cizích zemí.

Jste spokojeni s dosavasdní vládou České republiky?

Ano určitě (4 | 50%)
Moc ne (0 | 0%)
Vůbec ne (4 | 50%)
Nevím (0 | 0%)
denik politika.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one